Vo Francúzku Macron skúša podplácať vedenie jednotlivých únií, aby oslabil protestujúcich. Únia pilotov a letušiek tak z protestov odchádza.

Štefan Harabin znie ako človek, ktorý v zásade hovorí, že vďaka jeho dlhodobým skúsenostiam na súde presne vie ako robiť všakovaké obkľuky, či podvody prospešné pre neho samotného, lenže ich bude vedieť robiť v rámci zákona.

Teda ak si osobne prilepší, ako si prilepšil niekoľkonásobným platom na súde, on na rozdiel napríklad ok Kisku bude vedieť ako má pri podvodoch právne postupovať tak, aby vlastne dokázateľne nikdy nič nezákonné neurobil.

Preto sa vždy prehnane odvoláva na ústavu a právo.

Zem&Vek v najnovšom čísle vyjadrilo nesúhlas zo zastropovaním veku odchodu do dôchodku. Hovoria, že seniori sa viac môžu uplatniť v práci ako sedieť doma a užívať dôchodok.

Lenže podľa nás si seniori zaslužia oddych, aj dôstojný, pokojný život v jednom. Nieje správne aby človek drel až do smrti.

Preto podporujeme iniciatívu občianského združenia OZ Kovo. Nechať naších rodičov a starých rodičov drieť až do posledného je bezcitné, a pomáha to iba tým najväčším, a najneférovejším kapitalistom.

Mastodon

Mastodon je sociálna sieť založená na otvorených webových protokoloch a na slobodnom softvéri. Je decentralizovaná, podobne ako email.