Elon Musk obnoví všetky účty na Twitteri, ktoré boli v minulosti zablokované, pokiaľ neporušili zákon alebo sa nepodieľali na spamovaní vo veľkom rozsahu. Rozhodol o tom na základe ďalšej ankety na sociálnej sieti.

Bude zaujímavé sledovať, či Twitter obnoví účet napríklad aj teroristovi zo Zámockej. Ten totiž nebol na sieti zablokovaný za porušenie zákona, ale jeho účet bol "pozastavený" pre porušenie pravidiel Twitteru.

@filip_struharik Mne sa len rata ze trapko stale pouziva citat ktoremu ani nerozumie. Fraza "Vox Populi, Vox Dei" pochadza z dlhsieho citatu, ktory vo volnom preklade znamena presny opak nez na co ho pouziva on - a teda ze hlasu ludu sa verit neda.

en.wikipedia.org/wiki/Vox_popu

@ticho Áno, na tomto sa už pár dní smejem, dal som to aj do najnovšieho článku. Zverejnený bude čoskoro ;)

@filip_struharik @ticho no a realne to nie je, ze po Muskovi to ludia chcu. Stale je to len to, co Musk chce. Test platnosti tvrdenia totiz je, pozasovat po nom anketu: Ma sa Muskovi zablokovat ucet na Twitteri?

Prihlás sa pre zapojenie do diskusie
Mastodon

Mastodon je sociálna sieť založená na otvorených webových protokoloch a na slobodnom softvéri. Je decentralizovaná, podobne ako email.